
Рушники паперові в рулоні TEMCA Profix Softy, 22х36см, 900 аркушів 324м
882 ₴/рулон
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 045156
Відправка з 22 квітня 2026Рушники паперові в рулоні TEMCA Profix Softy
М'які двошарові рулонні серветки для делікатних протирочных робіт. Зроблені з 100% целюлози з об'ємним тисненням для підвищеної м'якості. Перфорація забезпечує рівний відрив листа рушники. Підійде для сухих і вологих робіт. Не залишає ворс на поверхні після протирання.
Сфери застосування:
- Для протирання різних поверхонь в побуті, в тому числі техніки, витирання рук в якості рушники.
- У друкарнях та у поліграфічній промисловості для протирання друкарського обладнання.
- В хімічній промисловості в якості міцного гігроскопічного матеріалу для очищення в лабораторіях.
- У медичних установах для протирання устаткування.
- В ресторанах і готелях для виконання санітарно-гігієнічних норм.
- На індустріальних виробництвах для протирання обладнання, поверхонь, що вимагають особливої уваги та особистої гігієни працівників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TEMCA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина листа | 360 см |
| Ширина листа | 220 см |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 900 шт. |
| Перфорація | Так |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри упаковки | |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Висота | 220 мм |
| Основні атрибути | |
| Тиснення | Так |
| Діаметр гільзи (см) | 7 |
| Зовнішній діаметр рулону (см) | 26 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Кількість метрів в рулоні | 324 м |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Об'ємна вага (кг) | 7.4 |
| Вага упаковки (кг) | 5.2 кг |
| Паперові матеріали | Двох шарові |
| Тип упаковки матеріалу | Рулон |
- Ціна: 882 ₴/рулон




