Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серветки протиральні неткані в рулоні WIPEX Fullpower
виготовлений з целюлозного матеріалу посилений поліестером, поглинає рідини так само швидко, як папір, дуже міцний і надійний, як синтетичний. Стійкий до дії розчинників і без ворсовий.
- Надзвичайно міцний и водостійкий
- Стійкий до розчинників
- Без силікону
- Без ворсу
- Дуже вбиральний
- Можливо мити, віджимати и використовувати повторно
- Екологічний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NORDVLIES |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вологостійкість | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 300 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Перфорація | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки матеріалу | Рулон |
| Довжина листа | 380 |
| Ширина листа | 400 |
| Кількість метрів в рулоні (м) | 190 |
| Щільність матеріалу | 60 г/см2 |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Кількість аркушів у пачці/відривів в рулоні | 500 шт. |
| Вага упаковки | 4 |
| Діаметр гільзи (см) | 4 |
| Зовнішній діаметр рулону (см) | 20 |
| Вага упаковки: | 4 кг |
| Щільність | 60 |
| Неткані матеріали | Віскоза + поліестер |
| Об'ємна вага: | 5 кг |
| Розмір | 40 х 38 см |
| Листів | 500 |
- Ціна: 6 298 ₴/рулон










